Полку одинарна MINI.
Серія: Полиця пряма одинарна
Розмір: Ш 210 мм х Р 210 мм х В 223 мм х 35 мм (вис. Борту)
Матеріал: Метал
Колір матеріалу: Матовий чорний
Призначення: Полку до релингами під стакани.А так само для зручного зберігання баночок зі спеціями, кавою і чаєм, миючих засобів і багатьох інших предметів.
Виробник: Туркчинна
Вага: 0.5 кг
Матеріал виготовлення:метал
УВАГА! Ми не можемо гарантувати точну відповідність кольору на Вашому моніторі з реальною забарвленням. Відтінки зразків можуть трохи відрізнятися
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | аксесуари для сушок |
| Висота | 22.3 мм |
| Глибина | 21 см |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | метал |
| Молдинг | відсутній |
| Призначення | універсальна |
| Наявність піддону | Немає |
| Особливості конструкції | нерозбірна |
| Особливості кольору | матовий |
| Покриття | забарвлення |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | інше |
| Колір | хром |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴





