
Сушка для посуду 900 мм з нержавіючої сталі
1 075 ₴
- В наявності
- Код: 14.05.173B 900
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 5 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | аксесуари для сушок |
| Глибина | 5 см |
| Призначення | універсальна |
| Особливості конструкції | двоярусна |
| Особливості кольору | матовий|металік |
| Принт | без принта |
| Тип | в шафу |
| Ширина | 25.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴



