
Сушка для посуду 500 мм Хром Rejs (Польща) з профілями
1 500 ₴
- В наявності
- Код: Rejs 500 CP
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушіння хром 500 Rejs
Бренд Rejs
Матеріал Сталь оцинкована, пластик
Товщина корпусу 16-18
Кількість піддонів 2
Глібіна 275мм
Ширина 464-468
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 20 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 468 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | сушарки |
| Глибина | 325 см |
| Матеріал | метал |
| Призначення | універсальна |
| Особливості конструкції | двоярусна |
| Особливості кольору | глянцевий|металік |
| Принт | без принта |
| Тип | в шафу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


