
Сушка для посуду 800 мм Хром Rejs (Польща) з профілями
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 800 Хр
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушка хром 800 Rejs
бренд
Rejs
матеріал
Сталь оцинкована, пластик
товщина корпусу
16-18
кількість піддонів
2
глибина
275-325
Ширина
764-768
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 20 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | сушарки |
| Глибина | 325 см |
| Матеріал | метал |
| Призначення | універсальна |
| Особливості конструкції | двоярусна |
| Особливості кольору | глянцевий|металік |
| Принт | без принта |
| Тип | в шафу |
| Колір | срібний |
| Ширина | 768 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴


