
Циліндр (серцевина) Palermo HP 80мм F 5кл (32×48) | Ключ–ключ | Сатин (Хром)
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP80F5кл(32х48)SN
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндровий механізм Palermo HP80мм F (32×48) з лазерними ключами — це надійне та якісне рішення для врізних замків. Він забезпечує високий рівень безпеки та довговічності, ідеально підходить для дверей у житлових або комерційних приміщеннях.
Характеристики:
-
Торгова марка: Palermo
-
Тип ключа: Лазерний
-
Вид виконання: Ключ / Ключ
-
Матеріал: Міцний сплав
-
Кількість пінів: 7 латунних
-
Кількість ключів: 5 шт.
-
Довжина: 80 мм (32×48)
-
Колір: SN – Сатин / Хром
Переваги:
-
Підходить для більшості врізних замків
-
Перфоровані ключі – підвищений рівень захисту
-
Компактна форма, стійкість до зносу
-
Простий монтаж
-
Сучасний дизайн
📌 Перед замовленням уточнюйте сумісність та наявність у менеджера.
📌 Виробник може змінювати характеристики без попередження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Особливості кольору | матовий |
| Особливості виду | універсальна |
| Вид | секрет для врізного замок ⁇ фіксатор |
| Комплектація | окремий виріб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





