
Опора Kapsan KAX-0421 h=13,5 см Черная
650 ₴
- В наявності
- Код: KAX-0421-0135-B13
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножка меблева не регульована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kapsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | меблеві ролики |
| Колір | чорний |
| Стан | новий |
| Молдинг | відсутній |
| Висота опори | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



