
Циліндровий механізм Palermo HP85мм F 5кл (32х53) | Лазерний ключ | Золото
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP85F(32X53)GP
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндровий механізм Palermo HP85 мм F (32×53) з лазерним ключем — це надійний і якісний елемент для врізних замків. Ідеально підходить для захисту житлових та комерційних приміщень.
Характеристики:
-
Торгова марка: Palermo
-
Тип циліндра: Євроциліндр
-
Тип ключа: Лазерний
-
Вид виконання: Ключ / Ключ
-
Матеріал: Міцний сплав
-
Кількість пінів: 7 латунних
-
Кількість ключів: 5 шт.
-
Довжина: 85 мм (32×53 мм)
-
Колір: GP – Золото
Переваги:
-
Висока стійкість до злому
-
Сучасний та естетичний вигляд
-
Стійкість до зношування, тривалий термін служби
-
Сумісний з більшістю врізних замків
📌 Уточнюйте сумісність та наявність у менеджера.
📌 Виробник може змінювати характеристики без попередження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Особливості кольору | матовий |
| Особливості виду | універсальна |
| Вид | секрет для врізного замка ⁇ фіксатор |
| Комплектація | окремий виріб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




