
Циліндровий механізм врізного замка P68 Fмм Золото
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P68F(32X36)GP
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Циліндр Palermo 68F з ключем/ключем (колір - золото) та розмірами 32x36 мм призначений для використання із замками різних виробників і підходить для євроциліндрових механізмів. характеристики:
Характеристики циліндрового механізму:
Тип механізму секретності: Циліндровий.
Розмір циліндра: 32x36 мм.
Загальна довжина: 68 мм.
Варіант циліндра: Ключ/ключ.
Кількість пінів: 6.
Кількість ключів: 5 штук (з металевою ручкою).
Тип ключа: Профільний (лазерний).
Можливість перекодування: Відсутня.
Матеріал циліндра: Латунь.
Колір циліндра: Жовтий
Циліндр застосовується із замками різних виробників і забезпечує високий рівень безпеки.
📌 Примітка
Відтінок кольору може дещо відрізнятися залежно від налаштувань екрана.
Характеристики можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 350 ₴




