
Циліндровий механізм ключ-поворот Palermo HP 90 мм FG, 5 кл., Золото
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP 90FG 5кл(35Gх55)GP
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Личинка (циліндр, секрет) замка Palermo HP90 мм (35Gх55), типу ключ/вертушка, призначена для встановлення у врізні замки з отвором під євроциліндр. Підходить для замків різних торгових марок.
Технічні характеристики:
-
Тип ключа: лазерний
-
Тип виконання: ключ / вертушка
-
Матеріал: високоміцний сплав
-
Кількість пінів: 7 латунних
-
Кількість ключів у комплекті: 5 шт
-
Довжина циліндра: 90 мм (35Gх55)
-
Колір: золото (GP – Gold Plated)
Переваги:
-
Підвищений рівень безпеки завдяки 7 латунним пінів.
-
Можливість відкривати замок з одного боку ключем, а з іншого — зручним поворотником.
-
Виготовлений з міцного сплаву — довговічний та надійний.
-
Ідеальний вибір для замків українських, китайських, польських та європейських виробників.
📌 Уточнюйте наявність у менеджера перед оформленням замовлення.
📌 Виробник залишає за собою право змінювати технічні параметри без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Застосування | ворота, дерев'яні двері, металеві двері |
| Особливості кольору | матовий, металік |
| Особливості виду | універсальна |
| Вид | замок |
| Циліндр | євроциліндр|під профільний ключ|з поворотною ручкою |
| Комплектація | окремий виріб |
| Тип установки | врізний |
| Особливості | несиметричний циліндр |
- Ціна: 400 ₴


