
Циліндр замка серцевина P80Fмм(30X50)
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P80F(30X50)
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Циліндр Palermo 80F із ключем/ключем лазерним (колір - золото) та розмірами 30x50 мм призначений для використання із замками різних виробників і спроектований для євроциліндрових механізмів.
Характеристики циліндрового механізму:
Тип механізму секретності: Циліндровий.
Розмір циліндра: 30x50 мм.
Загальна довжина: 80 мм.
Варіант циліндра: Ключ/ключ.
Кількість пінів: 7.
Кількість ключів: 5 штук (з металевою ручкою).
Тип ключа: Перфарований.
Можливість перекодування: Відсутня.
Матеріал циліндра: Латунь.
Циліндри підходять для замків різних виробників і надають високий рівень безпеки. Рекомендується дотримуватися низки рекомендацій, щоб забезпечити довгий термін служби циліндрів:
📌 Примітка
Відтінок кольору може дещо відрізнятися залежно від налаштувань екрана.
Характеристики можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 450 ₴



