
Кутова ніжка для м'яких меблів 80-80mm H: 50mm Хром
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: KBA-9001-0050-F51-Хром
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Кутова ніжка для м'яких меблів 80-80mm H:50-70mm KBA-9001-0050-F51-Хром
Якщо ви у всьому прагнете досконалості і хочете, щоб створені вами меблі викликали у покупців почуття захоплення, то зайшли за адресою. Компанія «PALERMO» має величезний досвід у реалізації товарів для виготовлення меблів і розуміється на якості. Не є винятком і ніжки для меблів, які представлені у нашій компанії у великому асортименті. У нас ви зможете знайти саме ту модель, яка ідеально підійде до вашого проекту меблів.
Якщо ви точно знаєте, що шукаєте, вам достатньо переглянути зображення опор в каталозі і прочитати описи до них. Якщо ви ще не маєте чіткого уявлення про те, як повинні виглядати меблеві ніжки, ми готові допомогти вам у виборі необхідного товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kapsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Основний колір | Хром |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ніжки для меблів |
| Колір | Сірий |
| Стан | новий |
| Молдинг | відсутній |
- Ціна: 160 ₴


