
Кутова ніжка для м'яких меблів 80-80mm H: 50mm, МатЗолото
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: KBA-9001-0050-C25
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова ніжка для м'яких меблів 80-80mm H:50mm KBA-9001-0050-C25-МатЗолото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kapsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Основний колір | Жовтий |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ніжки для меблів |
| Колір | золотий |
| Стан | новий |
| Молдинг | відсутній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


