
Сушка для посуду, на газових ліфтах, 600 мм (700 * 600 * 260 мм), нержавіюча сталь Çağdaş (Туреччина)
7 800 ₴
- Під замовлення
- Код: AT 70
Відправка з 05 травня 2026+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушка висувна Cagdas 600 мм для сушіння тарілок, на газ ліфтах.
Виробник: Cagdas, Туреччина.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 70 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Покриття | Хромоване |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | сушарки |
| Глибина | 26 см |
| Молдинг | відсутній |
| Призначення | для тарілок |
| Особливості конструкції | висувна |
| Особливості кольору | глянсовий |
| Принт | без принта |
| Стан | новий |
| Тип | інше |
| Колір | срібний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴

