
Циліндр (личинка) замка Palermo HP 85 мм (32×53), лазерний ключ / вертушка, сатин
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP85FG5кл(32х53)SN
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Циліндр (личинка, секрет) HP85мм FG 5кл (32х53) є євроциліндром, призначеним для встановлення у врізні замки з отвором під євроциліндр, незалежно від торгової марки замка.
Характеристики:
-
Торгова марка: Palermo
-
Тип циліндра: Євроциліндр
-
Тип ключа: Лазерний
-
Вид виконання: Ключ / Поворотник
-
Матеріал виготовлення: Сплав
-
Кількість пінів: 6 латунних
-
Кількість ключів: 5
-
Довжина: 85 мм (32х53)
-
Колір: Сатин
Циліндр передає зусилля з ключа на привід ригелів і фіксує їх. Цей циліндр може відкриватися ключем з одного боку та оснащуватися з боку квартири поворотником або штоком.
Продукція Palermo пропонує високоякісні євроциліндри, призначені для встановлення у врізні замки вітчизняного, російського, китайського та європейського виробництва.
📌 Уточнюйте наявність у менеджера перед оформленням замовлення.
📌 Виробник залишає за собою право змінювати технічні параметри без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Сплав ZAMAK |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 33 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 350 ₴




