
Ручка скоба сучасна класика, 224mm "ALFA" Матова Чорна
189,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5406-012
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева ручка не просто гарний елемент дизайну, а й важлива річ, яку ми використовуємо щодня. Легкість та гармонія – основні характеристики дизайну даної моделі. Тут строга симетрія геометричного орнаменту зведена до досконалості. Ті самі прийоми використовуються в ордерній грецькій архітектурі, яка багато в чому визначила канони стилю класицизм – стилю цього аксесуара.
Така фурнітура винятково добре виглядає на добротних і респектабельних, витончених, але не химерних класичних меблів з благородної деревини. Золотий відтінок ручки чудово поєднується із червоним деревом – це популярна комбінація для стилю класицизм.
Короткий опис:
| Міжцентрова відстань: | 224 мм |
| Тип ручки: | Рейлінгова |
| Матеріал: | Метал |
| Довжина: | 238 мм |
| Ширина: | 18 мм |
| Висота: | 32 мм |
| Стиль: | класика |
| Виробник: | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 224 |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для ванної, для вітальні, для корпусних меблів |
| Особливості кольору | матовий |
| Тип | скоби |
| Колір | чорний |
| Стиль | класика |
| Міжцентрова відстань | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,50 ₴




