
Ручка скоба сучасна класика, 160mm "ALFA" Антик
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5405-08
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці ручки виготовлені у формі трубки, які кріпляться тримачами-кронштейнами з обох боків.Ручка має форми, що належать до стилю бороко. Легкість і гармонія — основні характеристики дизайну цієї моделі.
Така фурнітура має винятково добрий вигляд на добротній і респектабельній, витонченій, але не химерних класичних меблів із благородної деревини. Золотий відтінок ручки чудово поєднується з червоним деревом — це популярна комбінація для стилю класицизм.
Короткий опис:
| Міжцентрова відстань: | 160 мм |
| Тип ручки: | Рейлінгова |
| Матеріал: | Метал |
| Довжина: | 176 мм |
| Ширина: | 16 мм |
| Висота: | 33 мм |
| Стиль: | , класична |
| Виробник: | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Призначення | для ванної, для вітальні, для корпусних меблів |
| Особливості кольору | омбре |
| Стиль | класика |
| Тип | скоби |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


