
Ручка скоба сучасна класика 96mm "SIRMA" Мідь
75,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5293-09
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка-скоба — справжня красуня! Її форма та дизайн ідеально доповнюють один одного. Модель має такий вигляд — наче зіткана із сонячних променів.
Скоба аксесуара ефектно вигнута. Усю поверхню покривають тонкі рельєфні смужки. З обох боків вони «скріплені» ніжками з аналогічною фактурою.
На меблях ручка має ще кращий вигляд, ніж на фото. Модель має чудовий вигляд на білих, золотих і навіть на чорних фасадах. Тішать, що дизайн аксесуара досить універсальний, він вписується в безліч класичних напрямів.
Короткий опис:
| Виробник | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Мідь |
| Матеріал | Метал |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Загальний розмір | 120 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 15 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Призначення | для вітальні, для корпусних меблів, для передпокоїв, для спальні |
| Особливості кольору | матовий |
| Стиль | модерн |
| Тип | скоби |
| Колір | мідний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75,50 ₴


