
Ручка кнопка квадратна модерн, 32mm "BERRAK" Матовий Хром
92,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5321-03
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна капелюшок – виглядає ефектно і стильно. Ця ручка-кнопка саме така.
Особливий шарм виробу додає покриття. Ручка виконана у вигляді плоского прямокутника, з трохи опуклою лицьовою стороною. Кути і ребра квадрата трохи згладжені.
Ця модель фурнітури гідно прикрасить меблі в стилі модерн, і практично будь-які сучасні фасади.
Короткий опис:
| Країна-виробник | Туреччина |
| Модель | 5321-04 |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Колір | Матовий Хром |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 32 мм |
| Призначення | для ванної, для вітальні, для корпусних меблів, для кухні, для передпокоїв, для спальні |
| Особливості кольору | матовий |
| Стиль | модерн |
| Тип | кнопки |
| Колір | сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,50 ₴



