
Дверна ручка латунна Yale 85 мм Albirfin/Saten 9599 Yale
1 450 ₴
- В наявності
- Код: L 9599 Yale
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці виготовляються з металу, найчастіше з латуні, що забезпечує міцність та довговічність виробу. Сучасна технологія виробництва дозволяє наносити покриття різних кольорів — як матові, так і глянцеві, що дає змогу підібрати ручку під будь-який стиль дверей.
Ручки на планці мають підвищену стійкість до впливів навколишнього середовища, тому найчастіше використовуються для вхідних та вуличних дверей.
Характеристики:
-
Висота планки: 250 мм
-
Відстань між кріпленнями: 220 мм
-
Ширина планки: 40 мм
-
Довжина ручки: 135 мм
📌 Зверніть увагу: виробник залишає за собою право незначно змінювати розміри виробу без попереднього повідомлення, залежно від партії.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 40 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Ширина розетки/планки | 40 мм |
| Висота розетки/планки | 250 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


