
Полиця на релинг для паперу одинарна mini Хром ДС
0,59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRL BMC 15
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рейлінги служать дизайнерським доповненням і допомагають створити в приміщенні сучасний інтер'єр.
Це конструкція з трубок-штанг, на яку кріпиться більшість кухонних аксесуарів.
Розміщують рейлінгові системи для кухні біля робочого місця, вздовж стільниці.
Надалі на них можна повісити рушники, полички для зберігання спецій, келихи і багато іншого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 3 см |
| Дверцята | відсутні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал фасаду | метал |
| Призначення | для кухні |
| Особливості | без особливостей |
| Особливості кольору | глянсовий |
| Принт | без принта |
| Стиль | класичний |
| Тип | інше |
| Кутове розташування | Немає |
| Колір | хром |
| Ширина | 24.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,59 ₴

