
Полку подвійна підвісна на рейлінг.
1 850 ₴
- В наявності
- Код: M-102
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полку двоярусна на рейлінг, хром.
Рейлінги відкривають безліч можливостей для дизайнерських фантазій.
Труба - поперечина, прикріплена до стіни - ось як спрощено виглядає підвісна конструкція для кухні.

На перекладині можуть бути розташовані гачки для того, щоб вішати на них всіляку кухонне начиння, а можуть бути і просто полички для посуду. З допомогою рейлінгів можна легко організувати простір кухні: буде багато вільного місць, і до потрібних предметів вільний доступ. Поверхня настінної конструкції для кухні не боїться пара, конструкція відмінно миється. Підвісні кухонні системи компактні і багатофункціональні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31.5 мм |
| Глибина | 14.5 см |
| Дверцята | відсутні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал фасаду | метал |
| Призначення | для кухні |
| Особливості | без особливостей |
| Особливості кольору | глянсовий |
| Принт | без принта |
| Стиль | модерн |
| Тип | інше |
| Кутове розташування | Немає |
| Колір | хром |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴

