
Замок для китайской двери "Эконом"
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST16-68мм
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок для китайської двері "Економ"
Призначений для встановлення в китайські металеві двері в якості основного замка.
Характеристики:
- Реверсивна защілька дозволяє встановлювати замок як на праві, так і на ліві двері.
- Три прямокутних сталевих ригеля.
- Виступ ригелів 20 мм.
- 4 точки запирания.
- Корпус замка виготовлений із сталі.
- Відстань ключового отвору 60 мм.
- Міжосьова відстань 68 мм.
- Відстань від центру механізму секрета до задвижки 52 мм.
- Колір торцевої планки - хром, ширина 24 мм.
- Відкривання: універсальне
- Колір лицьової планки - хром
- Норма упаковки: 12 штук.
Додаткова інформація:
- Замок має додаткові отвори для встановлення окремого обладнання та броненакладки.
- Тип ручок: для лівої двері (якою рукою беретеся за ручку для відкриття дверей).
📌 Уточнюйте наявність у менеджера перед оформленням замовлення.
📌 Виробник залишає за собою право змінювати технічні характеристики без попередження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Еліпсоїдна |
| Діаметр ригеля | 20 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Розташування | Вертикальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


