
Сушка для посуду настільна, Pelikan (Туреччина) антрацит
2 950 ₴
- В наявності
- Код: 31505
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушка для посуду настільна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 17.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | аксесуари для сушок |
| Глибина | 36 см |
| Кришка | знімна |
| Особливості кольору | матовий, темний |
| Принт | без принта |
| Тип | настільна |
| Ширина | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴


