Полку одинарна MINI.
Серія: Полка одинарна пряма
Розмір: Ш 210 мм х Г 210 мм х В 223 мм х 35 мм (вис. Борту)
Матеріал: Метал
Колір матеріалу: Матовый чёрный
Призначення: Полка до релингами під стакани.А так само для зручного зберігання баночок зі спеціями, кавою і чаєм, миючих засобів і багатьох інших предметів.
Виробник: Туркчинна
Вага: 0.5 кг
Матеріал виготовлення:метал
УВАГА! Ми не можемо гарантувати точну відповідність кольору на Вашому моніторі з реальною забарвленням. Відтінки зразків можуть трохи відрізнятися
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | аксессуары для сушек |
| Высота | 22.3 мм |
| Глубина | 21 см |
| Количество уровней сушки | Один |
| Материал | металл |
| Молдинг | отсутствует |
| Назначение | универсальная |
| Наличие поддона | Нет |
| Особенности конструкции | неразборная |
| Особенности цвета | матовый |
| Покрытие | окраска |
| Принт | без принта |
| Состояние | новый |
| Тип | другое |
| Цвет | хром |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴





