
Петля дверна DHV для дверей до 120 кг, колір білий
600 ₴
- В наявності
- Код: DNV 9016
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Петля для ПВХ дверей DHV. Має захист від знімання.
Ширина рухомої частини петлі: 106 мм
Бокове регулювання: +5 мм/-5 мм
Регулювання по висоті від нульового положення: +4 мм/-3 мм
Регулювання притискного зусилля: +75 мм

| Характеристики | |
| Можливість регулювання | так |
| Захист від знімання | так |
| Матеріал двері | ПВХ |
| Тип | накладна |
| Матеріал | Цамак |
| Колір | білий |
| Вага стулки | до 120 кг |
| Сертифікат | РсТ |
| Вага і габарити | |
| Висота наплаву | 15-20 мм |
| Вага | 0.580 кг |
| Ширина рухомої частини | 106 мм |
Асортимент компанії PALERMO завжди включає в себе петлі для ПВХ дверей 3D. Ця система петель сконструйована таким чином, що підходить до будь-якого профілю і при цьому, у всіх випадках, забезпечує високий рівень стабільності. Оформлення сучасних дверей завжди є і питанням відповідності з духом часу. В даний час переважаючою є тенденція «легких контурів». 3D володіє округлими контурами, тобто має злегка закруглену форму петель. Незважаючи на технічно складну внутрішню начинку і високу вантажопідйомність, петля елегантна і компактна. Закруглені краї, пропорційний діаметр роликового циліндра і захисна кришка доповнюють гармонію загального враження.
Всі пластикові двері різні. Причина криється в тому, що існують численні, що розрізняються між собою профільні системи. Крім цього, кожна з дверей виконує свою особливу задачу. Наприклад, у допоміжних приміщеннях двері, як правило, більш вузькі і легкі ніж центральні вхідні двері.
Для всіх цих різноманітних дверей застосовується регулювання в трьох площинах, при закритих дверях. Петля розрахована на навантаження до 120 кг і відрізняється простотою монтажу.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | петля |
| Комплектація | окремий виріб |
| Конструкція петель | трьохелементні |
| Матеріал | метал |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Особливості кольору | глянсовий |
- Ціна: 600 ₴


