
Полку на рейлінг потрійна для паперу Туреччина. матовий Чорний
1 550 ₴
- В наявності
- Код: UF1SYH
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця на релинг (потрійна)
Релинговые системи-кухонні фурнітура,яка стане в нагоді в будь-якій кухні. Релинговые системи являють собою трубки і різні комплектуючі,які кріпляться до них. Така фурнітура дозволяє отримати більше ефективного простору в кухні і спростити доступ до найбільш часто використовуваних кухонним приладдям,

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35.5 мм |
| Глибина | 18 см |
| Дверцята | відсутні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал фасаду | метал |
| Призначення | для кухні |
| Особливості | відкриті полиці |
| Особливості кольору | матовий |
| Принт | без принта |
| Стиль | модерн |
| Тип | полиця |
| Кутове розташування | Немає |
| Колір | чорний |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

