
Полка на рейлинг прямая одинарная для стаканов
400 ₴
- В наличии
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полку одинарна MINI хром
Серія: Полка одинарна пряма
Розмір: Ш 240 мм х Г 170 мм х В 223 мм х 35 мм (вис. Борту)
Матеріал: Метал
Колір матеріалу: Хром
Призначення: Полка до релингами під стакани.А так само для зручного зберігання баночок зі спеціями, кавою і чаєм, миючих засобів і багатьох інших предметів.
Виробник: ДС
Розмір:
Вага: 0.5 кг
Матеріал виготовлення:
метал
Основні кольори:
Колір: хром
УВАГА! Ми не можемо гарантувати точну відповідність кольору на Вашому моніторі з реальною забарвленням. Відтінки зразків можуть трохи відрізнятися

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | аксессуары для сушек |
| Высота | 22.3 мм |
| Глубина | 17 см |
| Количество уровней сушки | Один |
| Материал | металл |
| Молдинг | отсутствует |
| Назначение | универсальная |
| Наличие поддона | Нет |
| Особенности конструкции | неразборная |
| Особенности цвета | глянцевый |
| Покрытие | Хромированное |
| Принт | без принта |
| Состояние | новый |
| Тип | другое |
| Цвет | хром |
| Ширина | 24 см |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴

