
Ручка скоба сучасна класика, 224mm "ALFA" Хром
189,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5406-06
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкість і гармонія – основні характеристики дизайну даної моделі. Тут сувора симетрія геометричного орнаменту зведена в досконалість. Ті ж прийоми використовуються в ордерної грецькій архітектурі, яка багато в чому визначила канони стилю класицизм – стиль цього аксесуара.
Така фурнітура виключно добре виглядає на добротної і респектабельною, витонченої, але не химерною класичних меблів з благородної деревини. Золотий відтінок ручки чудово поєднується з червоним деревом – це популярна комбінація стилю класицизм.
Короткий опис:
| Міжцентрова відстань: | 224 мм |
| Тип ручки: | Рейлінгова |
| Матеріал: | Метал |
| Довжина: | 238 мм |
| Ширина: | 16 мм |
| Висота: | 33 мм |
| Стиль: | класика |
| Виробник: | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |
Можливі кольори.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 224 мм |
| Призначення | для вітальні, для корпусних меблів, для кухні |
| Особливості кольору | глянсовий |
| Стиль | класика |
| Тип | скоби |
| Колір | хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,50 ₴

