
Ручка скоба сучасна класика, 160mm "ALFA" Матовий Хром
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5405-03
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Така модель фурнітури акцентує увагу не на собі, а на меблях і її достоїнства: підкреслює статус, підвищує його і робить предмети інтер'єру ще привабливіше.Легкість і гармонія – основні характеристики дизайну даної моделі. Тут сувора симетрія геометричного орнаменту зведена в досконалість.
Така фурнітура виключно добре виглядає на добротної і респектабельною, витонченої, але не химерною класичних меблів з благородної деревини. Золотий відтінок ручки чудово поєднується з червоним деревом – це популярна комбінація стилю класицизм.
Короткий опис:
| Міжцентрова відстань: | 160 мм |
| Тип ручки: | Рейлінгова |
| Матеріал: | Метал |
| Довжина: | 176 мм |
| Ширина: | 16 мм |
| Висота: | 33 мм |
| Стиль: | класика |
| Виробник: | Ozkardesler |
| Країна виробник | Туреччина |
Можливі кольори.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Призначення | для корпусних меблів, для кухні, для передпокоїв |
| Особливості кольору | матовий |
| Стиль | класика |
| Тип | скоби |
| Колір | сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



