
Полка на рейлинг тройная для бумаги Турция
1 000 ₴
- В наличии
- Код: FL 02
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полку на релинг (потрійна)
Релінгові системи-кухонні фурнітура, яка стане в нагоді в будь-якій кухні. Релінгові системи являють собою трубки і різні комплектуючі, які кріпляться до них. Така фурнітура дозволяє отримати більше ефективного простору в кухні і спростити доступ до самим часто використовуваним кухонного приладдя,

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35.5 мм |
| Глубина | 18 см |
| Дверцы | отсутствуют |
| Материал каркаса | металл |
| Материал фасада | металл |
| Назначение | для кухни |
| Особенности | открытые полки |
| Особенности цвета | глянцевый |
| Принт | без принта |
| Стиль | модерн |
| Тип | полка |
| Угловое расположение | Нет |
| Цвет | серебристый |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴

