
Полка двойная подвесная на рейлинг .
1 850 ₴
- В наличии
- Код: M-102
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полку двох'ярусна на рейлінг, хром.
Рейлінги відкривають безліч можливостей для дизайнерських фантазій.
Труба - перекладина, прикріплена до стіни - ось як спрощено виглядає підвісна конструкція для кухні.

На перекладині можуть бути розташовані гачки для того, щоб вішати на них всіляку кухонне начиння, а можуть бути і просто полички для посуду. За допомогою рейлингов можна легко організувати простір кухні: буде багато вільного місць, і до потрібних предметів вільний доступ. Поверхня настінної конструкції для кухні не боїться пара, конструкція відмінно миється. Підвісні кухонні системи компактні і багатофункціональні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 31.5 мм |
| Глубина | 14.5 см |
| Дверцы | отсутствуют |
| Материал каркаса | металл |
| Материал фасада | металл |
| Назначение | для кухни |
| Особенности | без особенностей |
| Особенности цвета | глянцевый |
| Принт | без принта |
| Стиль | модерн |
| Тип | другое |
| Угловое расположение | Нет |
| Цвет | хром |
| Ширина | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴

