
Циліндр (серцевина) для замку * PALERMO * 100 F мм (32X68)
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P100F (32X68)
- +380 (63) 756-51-83Менеджер
Циліндрові механізми для замків являють собою важливу секретну частину циліндричних замків і слугують для розпізнавання та відкриття замків за допомогою правильного ключа. В даному випадку, циліндр має лазерний ключ і надає високий рівень безпеки..
Латунний циліндр Palermo 100F з ключ/ключ лазерний, розмір 32X68мм застосовується до замків різних виробників і призначений для використання в євроциліндрових механізмах.
Характеристики циліндрового механізму:
Тип механізму секретності: Циліндровий.
Тип циліндрового механізму: Євроциліндр.
Розмір циліндра: 32х68 мм.
Загальна довжина: 100 мм.
Кількість пінів: 7.
Кількість ключів: 5 штук (з металевою ручкою).
Тип ключа: Лазерний.
Можливість перекодування: Ні.
Механізм постійного ключа: Присутній.
Матеріал циліндра: Латунь.
📌 Примітка
Відтінок кольору може дещо відрізнятися залежно від налаштувань екрана.
Характеристики можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Циліндр |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Кількість ключів в комплекті | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замка | Металеві двері, Дерев'яні двері, Для металопластикових дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замка | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Особливості кольору | матовий |
| Особливості виду | універсальна |
| Вид | замок |
| Циліндр | євроциліндр|тип ключ-ключ |
| Комплектація | окремий виріб |
| Тип установки | врізний |
| Особливості | несиметричний циліндр |
| Застосування | ворота, дерев'яні двері, металеві двері |
- Ціна: 600 ₴



