
Замок врізний для китайських дверей
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: ST18 люкс
+380 (67) 710-83-89
Менеджер- +380 (63) 756-51-83Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок вбудований для китайських дверей
Призначений для встановлення в китайські металеві двері, як основний замок або для заміни в китайських металевих дверях.
Комплектація:
- Замок - 1 шт.
- Болти - 5 шт.
- Упаковочна коробка - 1 шт.
Характеристики:
- Виступ ригелів: 20 мм
- Кількість ригелів: 3
- Нічник: присутній
- Торцева планка - 240 мм * 30 мм
- Корпус замка - 175 мм * 85 мм
- Відстань від ключового отвору до торцевої планки (бексет) - 60 мм
- Тип запірного механізму: під циліндр
- Тяги: присутні
- Діаметр ригелів - 18 мм
Додаткова інформація:
- Замок вбудований призначений для надійного та безпечного встановлення на металеві двері, обладнані циліндровим механізмом.
- Високоякісні ригелі забезпечують надійне зачинення дверей.
- Нічник забезпечує комфортне використання замка в нічний час.
- Зручне віддалення ключового отвору від торцевої планки (бексет) дозволяє легко інтегрувати замок в двері.
- Тяги забезпечують плавне та надійне дію механізму.
📌 Уточнюйте наявність у менеджера перед оформленням замовлення.
📌 Виробник залишає за собою право змінювати технічні характеристики без попередження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для розпашних дверей |
| Застосування | ворота, дерев'яні двері, металеві двері |
| Матеріал | метал, сталеві / броньовані |
| Особливості кольору | матовий |
| Тип | замок |
| Вид | замок |
| Колір | металік, сріблястий, чорний |
| Особливості | можливість заміни механізму, несиметричний циліндр, симетричний циліндр |
| Загальне призначення | захисні |
| Матеріал фурнітури | Сталь |
| Місце розташування | вхідні |
| Функціональне призначення | для житлових будівель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




